Prodej vozidel

Prostředí rodinné firmy nám umožňuje osobní přístup k zákazníkům, poradíme a nabídneme naše odborné zkušenosti. Účelem nákupu ojetého vozidla je úspora finančních prostředků. Tržní cena vozidla v prvním roce provozu prudce klesá, přičemž technická kvalita vozidla se v prvních třech letech téměř nemění.


 • Poradíme:
  • při výběru vozidla, aby splnilo Vaše potřeby jako uživatele
  • s cenou vozidla, v závislosti na stáří, opotřebení, výbavě vozidla
  • s výběrem vhodného pojištění případně financování vozidla
  • s následnými provozními náklady
  • podnikajícím osobám s účetní a daňovou problematikou

Doklady k nákupu vozidla

noveOsobní vozidla s odpočtem DPH
Novela č. 87/09Sb. ukončila zákaz možnosti uplatnění nároku na odpočet DPH u osobních automobilů za podmínek přechodných ustanovení novely zákona.
Pořizujeme nebo vyhledáváme na přání zákazníka vozidla ze zahraničních leasingových společností včetně registrace vozidla do evidence v České republice s úplnou servisní historií doloženou servisní knížkou a odpočtem DPH. Vozidla mají úplnou servisní historii doloženou servisní knížkou.
Konkrétní informace o těchto vozidlech najdete v aktuální nabídce.

Novinky

Ekologická daň
Poplatek při první registraci ojetého vozidla do evidence motorových vozidel v ČR, nebo při první přeregistraci ojetého vozidla po 1.1.2009 Více


Odpočet DPH u osobních automobilů Více


Ojetá osobní vozidla s odpočtem DPH Vozidla pořízená u leasingových společností v členských zemích EU po 1.4.2009 Více


Novela zákona o DPH č.87/2009Sb. platná od 1.4.2009 zrušila zákaz uplatnit nárok na odpočet při nákupu/pořízení osobního automobilu. VíceNaši partneři:


        veteráni Adam Auto Moto s.r.o.